MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11132260
nr 1113 2260
Byrå
Empirestil, Mahogny, 1800-tal, längd: 94 cm, djup: 53 cm, höjd: 81 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juni 2017
kl 20:13:51
1/6 11:20:25
500 kr
3/6 12:38:42